עורק - עורף קבוצתי וקהילתי
עורק - עורף קבוצתי וקהילתי

עיריית רהט

לחץ כאן

עיריית באר שבע:

מדי שנה, מסייעת עיריית באר שבע למלכ"רים (תאגידים ללא כוונת רווח) כגון עמותות וחברות לתועלת הציבור המכונים גם "מוסדות ציבור". תאגידים אלו פועלים בתחום העיר באר שבע ועוסקים בענייני ספורט, רווחה, בריאות, תרבות, אומנות, דת וחינוך.

לחץ כאן

אודות רוח נשית:

"רוח נשית" היא עמותה ללא מטרות רווח, המסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, על מנת שיוכלו לצאת ממעגל האלימות ולבנות את חייהן מחדש. העמותה פועלת מתוך ראייה פמיניסטית ומחויבות לצדק ולשוויון כלכלי-חברתי. "רוח נשית" מסייעת לנשים שנפגעו מאלימות במשפחה, אלימות מינית, נפשית וכלכלית, המתמודדות עם מחסור כלכלי, קושי בשילוב בתעסוקה וקושי במיצוי זכויות. העמותה מסייעת לנשים לצאת מתלות לעצמאות ולייצר שינוי בחייהן.

לחץ כאן

גוגל

במסגרת התוכנית של Google לעמותות, צוותים בארגונים מתאימים יכולים לקבל גישה להנחות ולמוצרים של Google שיעזרו להם להתגבר על האתגרים העומדים בפניהם: איתור תורמים ומתנדבים חדשים, ייעול העבודה
לחץ כאן

אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה נוסדה בשנת 1972 וייעודה המרכזי הוא לקיים מחקר והוראה אקדמית מצטיינים. אנחנו, באוניברסיטת חיפה, מאמינים שפריצות דרך מדעיות, מחייבות שבירה של הכללים הקיימים ונסמכות על חשיבה יצירתית וביקורתית. אוניברסיטת חיפה משקיעה משאבים עצומים במחקר חוצה תחומים ודיסציפלינות ויוצרת אגב כך "ענני" ידע חדשים, התואמים את הסביבה הדינאמית של המאה ה-21.
לחץ כאן

הרשות לעלייה וקליטה
עיריית ירושלים

לחץ כאן

קוביית רוטשילד

קוביית רוטשילד - מרכז לעשייה חברתית אפקטיבית מיסודן של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב וקרן אדמונד דה רוטשילד. מרכז ההדרכה של הקובייה, המבוסס על סימולאטור אינטראקטיבי ייחודי וחדשני, מציע פעילויות חווייתיות-ערכיות ופעילויות הדרכה מקצועיות, באמצעות פלטפורמה דיגיטלית, טאבלטים אישיים וסימולציות חווייתיות.
לחץ כאן

מסלול מערכות מידע בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול בטכניון

מטרת תכנית לימודי התואר השני המחקרי בהנדסת תעשיה וניהול היא לאפשר לבעלי תואר ראשון במקצוע זה ובמקצועות הנדסיים ומדעיים אחרים להרחיב ולעדכן את ידיעותיהם. התכנית מיועדת להקנות ללומדים בה רקע תיאורטי נרחב ולהעמיק בנושאי דיסציפלינת הנדסת תעשיה לפי בחירתם.
לחץ כאן

החממה החברתית בטכניון

החממה החברתית היא יחידה אקדמית בטכניון, המתמחה במחקר ובחינוך למעורבות טכנולוגית בקהילה. החממה מקדמת סדר יום חברתי המעוגן בתיאוריות וביישום טכנולוגי, על מנת לאפשר לחברה הישראלית להתמודד עם אתגריה החברתיים והכלכליים באופן המיטבי. באופן זה, מקדמת החממה את חזון הטכניון כמוסד מוביל המופקד על פיתוח הון אנושי, מנהיגות ויצירת ידע.
לחץ כאן

מכללת קיי

"מכללת קיי היא מכללה אקדמית לחינוך, הנמנית עם המכללות המובילות בתחום הכשרת המורים בישראל. זהו מוסד אקדמי רב תרבותי, המחוייב להכשרה איכותית להוראה, ומאופיין במצוינות אקדמית, ביחס אישי ללומדים ובפעילות ענפה למען הקהילה. במכללת קיי פועלות תוכניות תואר ראשון ותואר שני בחינוך ולימודי הוראה לקבלת תעודת הוראה."
לחץ כאן

שדמות - ק.מ.ה אורנים

"ק.מ.ה - ליווי ויעוץ לארגונים ממשלתיים ושלטון מקומי ק.מ.ה מלווה רשויות מקומיות, משרדי ממשלה ומקבלי החלטות בתהליכי שינוי תוך דגש על חיבור משימה, מנהיגות מקומית וחיזוק היחסים. התפיסה של ק.מ.ה פותחה ויושמה בעשרים השנים האחרונות בארץ ובעולם בארגונים ממשלתיים, ברשויות מקומיות ובתהליכי שינוי משמעותיים של גופי מדיניות וביצוע. את פעולת ק.מ.ה בשדה מוביל צוות מנחי ק.מ.ה שנבחר בקפידה וזוכה להכשרה וליווי לפי תפיסת שדמות לקהילה ומנהיגות, הרואה קשר בין משימה, יחסים ושלומות (Well Being). "
לחץ כאן

מכללת אורנים

מכללת אורנים היא מכללה אקדמית לחינוך בצפון, הממוקמת על גבעה ירוקה בקריית טבעון ומובילה את החינוך בישראל כבר 70 שנה! אורנים היא מוסד להשכלה גבוהה המעניק תואר ראשון בחינוך, תואר שני בחינוך ותעודות הוראה למחנכות ומחנכים לכל טווח הגילאים במגוון רחב של תחומים ומקצועות, ממדעי הרוח והחברה ועד תואר במדעים מדויקים ומדעי הטבע, תוך הקפדה על תהליך הכשרה מקצועי, מעשי וייחודי. באורנים סגל מרצים מוביל ומעורר השראה שרואה את החינוך כשליחות ואת הסטודנטיות והסטודנטים כשותפים לדרך. הלימודים באורנים מטפחים חשיבה ביקורתית ויצירתית ומעורבות חברתית בנושאי חברה, קהילה וסביבה.
לחץ כאן

אוניברסיטת רייכמן

מטרת אוניברסיטת רייכמן הינה להכשיר את מנהיגות העתיד של מדינת ישראל, באמצעות השכלה בינתחומית, המשלבת ידע תיאורטי מעמיק עם הכשרה מעשית, ובהנחיית סגל מרצים וחוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם ובישראל. גישתנו היא הקפדה על מצוינות במחקר ובהוראה, לצד דגש על אחריות חברתית ומעורבות בקהילה. עוד מראשית ימיה, כמרכז הבינתחומי הרצליה, הצליחה אוניברסיטת רייכמן להיות חלוצה בתחומים רבים ולהוביל מהפכה במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, שאת עקבותיה ניתן לראות כיום במוסדות אקדמיים אחרים.
לחץ כאן

קיבוץ משמר העמק

"משמר העמק נוסדה ב- 1922 כקיבוץ ב' של השומר הצעיר בנווה שאנן ליד חיפה, על ידי קבוצה של יוצאי השומר הצעיר מגליציה (פולין). ב- 19 בינואר, 1922, נולדה הבת הראשונה של הקיבוץ בבית החולים הדסה. יומיים לקח לבשורה לעשות את הדרך מירושלים לנווה שאנן וכשנודע הדבר, הוחלט שמעתה יום הולדת הקיבוץ יוחג בתאריך הזה: ה- 21 בינואר. בקיץ של אותה שנה עבר הקיבוץ לנהלל, שם עסקו החברים בייבוש ביצות ובסלילת כבישים. הם סבלו ממחלות וממחסור בפרנסה, אך המשיכו ללדת ילדים ולהרחיב את הקיבוץ. ב- 1925 עבר הקיבוץ, המונה בשלב זה 60 חברים וחברות ו- 6 ילדים, לעפולה, שהיתה מרכז לפועלים שחיפשו עבודה, ולקיבוצים שחיכו לקבל חלקת קרקע להתיישבות.
לחץ כאן

ההסתדרות הציונית העולמית

"ההסתדרות הציונית העולמית נוסדה ביוזמתו של בנימין זאב הרצל בקונגרס הציוני הראשון שהתקיים באוגוסט 1897 בבזל, שווייץ. מטרותיה של התנועה הציונית בעת היווסדה הוגדרו בהחלטת אותו קונגרס שנודעה בשם ""תכנית בזל"". הציונות שואפת להקים לעם ישראל בית מולדת בארץ ישראל מובטח לפי משפט הכלל. לשם השגת מטרה זו יש לנקוט באמצעים אלה: פיתוח תכליתי של ארץ ישראל על ידי יישובה ביהודים עובדי אדמה, בעלי מלאכה ועוסקים במשלחי יד ארגון היהדות כולה וליכודה על ידי מפעלים יעילים, מקומיים וכלליים, בהתאם לחוקי כל ארץ וארץ; הגברת הרגש הלאומי היהודי וההכרה הלאומית היהודית.
לחץ כאן

משרד-המשפטים

לחץ כאן

משרד הכלכלה

לחץ כאן

משרד הרווחה והבטחון החברתי

לחץ כאן

דיאלוג

חברת דיאלוג הוקמה בשנת 1999, ועוסקת במגוון רחב של תחומים: ייעוץ ארגוני, פיתוח למידה, הדרכה, שיווק דיגיטלי, מחקר וסקרים, מצויינות תפעולית, תיאום טיפול, תעסוקה, הגיל השלישי, הגיל הרך והתחדשות עירונית. בצוות המקצועי של דיאלוג אנשי יעוץ, מחקר והדרכה המובילים בתחומם, בעלי תארים אקדמאים מתקדמים (MBA , MA , MSc , PhD) בתחומים העיקריים הבאים: פסיכולוגיה ארגונית, התנהגות ארגונית, מינהל עסקים, לימודי עבודה, סטטיסטיקה וחקר ביצועים תעשיה וניהול, כלכלה, מדעי המחשב, משפטים ועוד.
לחץ כאן

קיבוץ בית גוברין

"הקיבוץ שוכן בשפלת יהודה באחד האזורים היפים ביותר בארץ, במרחב גבעות עגולות, ביניהן צמחיה ים תיכונית ענפה, יערות נטועים ומערות. בחורף ובאביב מתאפיין האזור בפריחה מרהיבה ובנוף עוצר נשימה. מצד צפון נושק לקיבוץ פארק בריטניה ומצד דרום הגן הלאומי, הכולל מערות פעמון ואמפיתיאטרון רומי. לבית גוברין עבר ארכיאולוגי והיסטורי עשיר ביותר. בית גוברין, מקום שוקק חיים הכולל בתוכו מגוון פעילויות. חלקן ביוזמות פרטיות וחלקן באחריות הקהילה. בקיבוץ: מועדון, שירותי חינוך, חנות כל בו , ספריה, מרפאה, בריכת שחיה, מספרה, מכון קוסמטיקה, רפואה אלטרנטיבית, חנות מתנות ובגדים, שירותי דואר, שירותי אחזקה ועוד "
לחץ כאן

מכללת עמק יזרעאל

"באקדמית עמק יזרעאל לומדים כ – 5,200 סטודנטים וסטודנטיות במגוון מסלולי לימוד. האקדמית מוסמכת להעניק לבוגריה תואר B.A. ותואר M.A. בוגרים רבים שיצאו מעמק יזרעאל התקבלו לתארים מתקדמים באוניברסיטאות בארץ ובחו""ל ורבים אחרים השתלבו בתפקידים מובילים בשוק העבודה. לצד הלימודים התיאורטיים מקיימת האקדמית ""פרקטיקום"" –התנסות מעשית בתחום הלימודים. הסטודנטים מקבלים הזדמנות במסגרת הלימודים לצאת ולהתנסות בעבודה בתחום בו בחרו. ההתנסות מלווה בהדרכה אקדמית ובהדרכה מקצועית יישומית. בתקופה בה מעבר לתואר דורשים המעסיקים גם ניסיון, ההתנסות מהווה כרטיס כניסה לארגונים ולמוסדות רבים במשק."
לחץ כאן